Littelfuse Inc. 0157.125DR
Numero parte
0157.125DR
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.0157.125DR.pdf
Descrizione
FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 0157.125DR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 0157.125DR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0157.125DR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0157.125DR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 0157.125DR pin diagram, 0157.125DR datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Series NANO²® 157 NANO²® 157 NANO²® 157 NANO²® 157 NANO²® 157
ProductStatus Active Active Active Active Active
CurrentRating(Amps) 125 mA 125 mA 125 mA 125 mA 125 mA
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
ResponseTime Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow
MeltingI²t 50A 50A 50A 50A 50A
ApprovalAgency 0.00286 0.00286 0.00286 0.00286 0.00286
OperatingTemperature cULus cULus cULus cULus cULus
Color -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C