0225007.MXUP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0225007.MXUP.
| Immagine |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| CurrentRating(Amps) | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A | 7 A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm |
| MeltingI²t | 500A | 500A | 500A | 500A | 500A |
| ApprovalAgency | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |