NMB Technologies Corporation 04015KA-12N-AT-00
Numero parte
04015KA-12N-AT-00
Produttore
NMB Technologies Corporation
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.04015KA-12N-AT-00.pdf
Descrizione
FAN 12VDC 40X15MM 3WR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 04015KA-12N-AT-00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 04015KA-12N-AT-00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 04015KA-12N-AT-00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series 04015KA 04015KA 04015KA 04015KA 04015KA
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H Square - 40mm L x 40mm H
Width 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm 15.00mm
AirFlow - - - - -
StaticPressure 0.250 in H2O (62.3 Pa) 0.250 in H2O (62.3 Pa) 0.250 in H2O (62.3 Pa) 0.250 in H2O (62.3 Pa) 0.250 in H2O (62.3 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 34.0dB 34.0dB 34.0dB 34.0dB 34.0dB
Power(Watts) 1.02 W 1.02 W 1.02 W 1.02 W 1.02 W