0407005.WRA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0407005.WRA.
| Immagine |
| Package/Case | |||||
| Series | 407A | 407A | 407A | 407A | 407A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| CurrentRating(Amps) | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A |
| VoltageRating-AC | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| VoltageRating-DC | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |
| ApprovalAgency | 7.8 | 7.8 | 7.8 | 7.8 | 7.8 |
| OperatingTemperature | cURus | cURus | cURus | cURus | cURus |
| Color | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C |