Littelfuse Inc. 045401.5MR
Numero parte
045401.5MR
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.045401.5MR.pdf
Descrizione
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 045401.5MR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 045401.5MR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 045401.5MR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 045401.5MR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 045401.5MR pin diagram, 045401.5MR datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Series NANO²® 454 NANO²® 454 NANO²® 454 NANO²® 454 NANO²® 454
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
ResponseTime Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow
MeltingI²t 50A 50A 50A 50A 50A
ApprovalAgency 3.65 3.65 3.65 3.65 3.65
OperatingTemperature CSA, PSE, UL CSA, PSE, UL CSA, PSE, UL CSA, PSE, UL CSA, PSE, UL
Color -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C