Littelfuse Inc. 047301.5MRT1HF
Numero parte
047301.5MRT1HF
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.047301.5MRT1HF.pdf
Descrizione
FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 047301.5MRT1HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 047301.5MRT1HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 047301.5MRT1HF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series PICO® II 473 PICO® II 473 PICO® II 473 PICO® II 473 PICO® II 473
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
ResponseTime Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow Slow Blow
BreakingCapacity@RatedVoltage Axial Axial Axial Axial Axial
MeltingI²t 50A 50A 50A 50A 50A
ApprovalAgency 3.94 3.94 3.94 3.94 3.94
OperatingTemperature CSA, PSE, UR CSA, PSE, UR CSA, PSE, UR CSA, PSE, UR CSA, PSE, UR
Color -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C