NMB Technologies Corporation 05015SS-12M-WT-00
Numero parte
05015SS-12M-WT-00
Produttore
NMB Technologies Corporation
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
05015SS-12M-WT-00.pdf
Descrizione
TUBEAXIAL 12V FLANGE TACH 3 WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 05015SS-12M-WT-00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 05015SS-12M-WT-00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 05015SS-12M-WT-00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series 05015SS 05015SS 05015SS 05015SS 05015SS
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 50mm L x 50mm H Square - 50mm L x 50mm H Square - 50mm L x 50mm H Square - 50mm L x 50mm H Square - 50mm L x 50mm H
Width 15.35mm 15.35mm 15.35mm 15.35mm 15.35mm
StaticPressure 0.100 in H2O (24.9 Pa) 0.100 in H2O (24.9 Pa) 0.100 in H2O (24.9 Pa) 0.100 in H2O (24.9 Pa) 0.100 in H2O (24.9 Pa)
BearingType Sleeve Sleeve Sleeve Sleeve Sleeve
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 25.0dB(A) 25.0dB(A) 25.0dB(A) 25.0dB(A) 25.0dB(A)
Power(Watts) 1.08 W 1.08 W 1.08 W 1.08 W 1.08 W