0CNN400.V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0CNN400.V.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | POWR-GARD® CNN | POWR-GARD® CNN | POWR-GARD® CNN | POWR-GARD® CNN | POWR-GARD® CNN |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount |
| FuseType | Fuse Strip | Fuse Strip | Fuse Strip | Fuse Strip | Fuse Strip |
| CurrentRating(Amps) | 400A | 400A | 400A | 400A | 400A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V |