Aries Electronics 10-036-112X
Numero parte
10-036-112X
Produttore
Aries Electronics
Categoria:
Rechteckige Kabelkonfektionen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.10-036-112X.pdf
Descrizione
DECI-CENTER JUMPERS 10POS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 10-036-112X on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 10-036-112X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 10-036-112X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 10-036-112X.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 112 112 112 112 112
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar
NumberofPositions 10 10 10 10 10
NumberofRows 2 2 2 2 2
Pitch-Connector 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
Pitch-Cable 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
Length 3.00' (914.40mm) 3.00' (914.40mm) 3.00' (914.40mm) 3.00' (914.40mm) 3.00' (914.40mm)