COILCRAFT 1008CS-270XGRC
Numero parte
1008CS-270XGRC
Produttore
COILCRAFT
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1008 (2520 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1008CS-270XGRC.pdf
Descrizione
RF INDUCTOR, CERAMIC CORE, 2% TO
Product details
1. How to order 1008CS-270XGRC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1008CS-270XGRC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1008CS-270XGRC?
Produttore COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 1008CS 1008CS 1008CS 1008CS 1008CS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 27 nH 27 nH 27 nH 27 nH 27 nH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 1.6GHz 1.6GHz 1.6GHz 1.6GHz 1.6GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz