COILCRAFT 1008CS-391XJRC
Numero parte
1008CS-391XJRC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1008CS-391XJRC.pdf
Descrizione
RF INDUCTOR, CERAMIC CORE, 5% TO
Product details
1. How to order 1008CS-391XJRC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1008CS-391XJRC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1008CS-391XJRC?
Inductance 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) 470 mA 470 mA 470 mA 470 mA 470 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.12Ohm Max 1.12Ohm Max 1.12Ohm Max 1.12Ohm Max 1.12Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 500MHz 500MHz 500MHz 500MHz 500MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz