100B271JT200XT1K.pdf
| Capacitance | 270 pF | 270 pF | 270 pF | 270 pF | 270 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 200V | 200V | 200V | 200V | 200V |
| TemperatureCoefficient | P90 | P90 | P90 | P90 | P90 |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) | 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) | 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) | 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) | 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) |