API Delevan Inc. 105R-682JS
Numero parte
105R-682JS
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard, 2 Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.105R-682JS.pdf
Descrizione
FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 105R-682JS on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 105R-682JS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 105R-682JS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 105R-682JS.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 105R-682JS pin diagram, 105R-682JS datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 105R-561K 105R-562K 105R-681K 105R-682K 105R-102K
Numero parte 105R-561K 105R-562K 105R-681K 105R-682K 105R-102K
Produttore API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 105R 105R 105R 105R 105R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 160 mA 160 mA 160 mA 160 mA 160 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 3.8Ohm Max 3.8Ohm Max 3.8Ohm Max 3.8Ohm Max 3.8Ohm Max
Q@Freq 30 @ 7.9MHz 30 @ 7.9MHz 30 @ 7.9MHz 30 @ 7.9MHz 30 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant 42MHz 42MHz 42MHz 42MHz 42MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz