Murata Power Solutions Inc. 12LRS103C
Numero parte
12LRS103C
Produttore
Murata Power Solutions Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.12LRS103C.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 3.4A 50 MOHM TH