Honeywell Sensing and Productivity Solutions 13C5000PS4L
Numero parte
13C5000PS4L
Produttore
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Categoria:
Drucksensoren, Wandler
Imballaggio
Cylinder, Threaded
Scheda tecnica
13C5000PS4L.pdf
Descrizione
PRESSURE-JZ STAINLESS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 13C5000PS4L on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 13C5000PS4L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 13C5000PS4L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 13C5000PS4L.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 13 mm 13 mm 13 mm 13 mm 13 mm
ProductStatus Active Active Active Active Active
Applications - - - - -
PressureType Sealed Gauge Sealed Gauge Sealed Gauge Sealed Gauge Sealed Gauge
OutputType Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge Wheatstone Bridge
Output 148 mV ~ 152 mV 148 mV ~ 152 mV 148 mV ~ 152 mV 148 mV ~ 152 mV 148 mV ~ 152 mV
Accuracy ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25%
Voltage-Supply - - - - -
PortSize Male - 1/8 (3.18mm) NPT Male - 1/8 (3.18mm) NPT Male - 1/8 (3.18mm) NPT Male - 1/8 (3.18mm) NPT Male - 1/8 (3.18mm) NPT
PortStyle Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
TerminationStyle Flex Cable Flex Cable Flex Cable Flex Cable Flex Cable
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C