Hammond Manufacturing 1437S16D
Numero parte
1437S16D
Produttore
Hammond Manufacturing
Categoria:
Boxen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1437S16D.pdf
Descrizione
BOX S STEEL NATURAL 10L X 4W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 1437S16D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1437S16D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1437S16D?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1437S16D.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 1437S16D pin diagram, 1437S16D datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 1437A 1437B 1437C 1437D 1437F
Numero parte 1437A 1437B 1437C 1437D 1437F
Packaging Box Box Box Box Box
Series 1437 1437 1437 1437 1437
ProductStatus Active Active Active Active Active
ContainerType Box Box Box Box Box
Size/Dimension 10.000 L x 4.000 W (254.00mm x 101.60mm) 10.000 L x 4.000 W (254.00mm x 101.60mm) 10.000 L x 4.000 W (254.00mm x 101.60mm) 10.000 L x 4.000 W (254.00mm x 101.60mm) 10.000 L x 4.000 W (254.00mm x 101.60mm)
Height 4.750 (120.65mm) 4.750 (120.65mm) 4.750 (120.65mm) 4.750 (120.65mm) 4.750 (120.65mm)
Area(LxW) 40.0in² (258cm²) 40.0in² (258cm²) 40.0in² (258cm²) 40.0in² (258cm²) 40.0in² (258cm²)