3M 150250-2000-RB
Numero parte
150250-2000-RB
Produttore
3M
Categoria:
Rechteck-Steckverbinder – Stiftleisten, Buchsen, Buchsen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.150250-2000-RB.pdf
Descrizione
CONN RCPT 50POS 0.079 GOLD SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 150250-2000-RB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 150250-2000-RB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 150250-2000-RB?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 1502 1502 1502 1502 1502
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 50 50 50 50 50
NumberofPositionsLoaded All All All All All
Pitch-Mating 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing-Mating 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
FasteningType Push-Pull Push-Pull Push-Pull Push-Pull Push-Pull
ContactFinish-Mating Gold Gold Gold Gold Gold
InsulationColor Black Black Black Black Black
InsulationHeight 0.183 (4.65mm) 0.183 (4.65mm) 0.183 (4.65mm) 0.183 (4.65mm) 0.183 (4.65mm)
ContactLength-Post - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C