Eaton - Electronics Division 15BJ64CA
Numero parte
15BJ64CA
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-221AA, SMB Flat Leads
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.15BJ64CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 64VWM 103VC SMBF
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 15BJ64CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 15BJ64CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15BJ64CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15BJ64CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 15BJ64CA pin diagram, 15BJ64CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 15BJ 15BJ 15BJ 15BJ 15BJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 64V 64V 64V 64V 64V
Voltage-Breakdown(Min) 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 103V 103V 103V 103V 103V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 14.6A 14.6A 14.6A 14.6A 14.6A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)