Eaton - Electronics Division 15BJ8-5CA
Numero parte
15BJ8-5CA
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-221AA, SMB Flat Leads
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.15BJ8-5CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 85VWM 137VC SMBF
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 15BJ8-5CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 15BJ8-5CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15BJ8-5CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15BJ8-5CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 15BJ8-5CA pin diagram, 15BJ8-5CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 15BJ 15BJ 15BJ 15BJ 15BJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 85V 85V 85V 85V 85V
Voltage-Breakdown(Min) 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 137V 137V 137V 137V 137V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 11A 11A 11A 11A 11A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)