SMC Diode Solutions 1.5KE33CA
Numero parte
1.5KE33CA
Produttore
SMC Diode Solutions
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-201AD, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.1.5KE33CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO201AD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 1.5KE33CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1.5KE33CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE33CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE33CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5KE33CA pin diagram, 1.5KE33CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-201AD, Axial DO-201AD, Axial DO-201AD, Axial DO-201AD, Axial DO-201AD, Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28.2V 28.2V 28.2V 28.2V 28.2V
Voltage-Breakdown(Min) 31.4V 31.4V 31.4V 31.4V 31.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.7V 45.7V 45.7V 45.7V 45.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 33A 33A 33A 33A 33A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)