KYOCERA AVX 1825CA682JAT2A
Numero parte
1825CA682JAT2A
Produttore
KYOCERA AVX
Categoria:
Keramikkondensatoren
Imballaggio
1825 (4564 Metric)
Scheda tecnica
1825CA682JAT2A.pdf
Descrizione
CAP CER SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 1825CA682JAT2A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 1825CA682JAT2A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1825CA682JAT2A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 6800 pF 6800 pF 6800 pF 6800 pF 6800 pF
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Voltage-Rated 600V/630V 600V/630V 600V/630V 600V/630V 600V/630V
TemperatureCoefficient C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Features High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.181 L x 0.248 W (4.60mm x 6.30mm) 0.181 L x 0.248 W (4.60mm x 6.30mm) 0.181 L x 0.248 W (4.60mm x 6.30mm) 0.181 L x 0.248 W (4.60mm x 6.30mm) 0.181 L x 0.248 W (4.60mm x 6.30mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm) 0.087 (2.20mm)