Littelfuse Inc. 20KPA192CA
Numero parte
20KPA192CA
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
P600, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.20KPA192CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 192VWM 309VC P600
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 20KPA192CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 20KPA192CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 20KPA192CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 20KPA192CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 20KPA192CA pin diagram, 20KPA192CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 20KPA 20KPA 20KPA 20KPA 20KPA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 192V 192V 192V 192V 192V
Voltage-Breakdown(Min) 214.5V 214.5V 214.5V 214.5V 214.5V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 309V 309V 309V 309V 309V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 65.4A 65.4A 65.4A 65.4A 65.4A
Power-PeakPulse 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW)