KYOCERA AVX 22255C684KAT4A
Numero parte
22255C684KAT4A
Produttore
KYOCERA AVX
Categoria:
Keramikkondensatoren
Imballaggio
2225 (5763 Metric)
Scheda tecnica
22255C684KAT4A.pdf
Descrizione
CAP CER SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 22255C684KAT4A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 22255C684KAT4A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22255C684KAT4A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 0.68 µF 0.68 µF 0.68 µF 0.68 µF 0.68 µF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 50V 50V 50V 50V 50V
TemperatureCoefficient X7R X7R X7R X7R X7R
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Features - - - - -
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm) 0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm) 0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm) 0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm) 0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm)