TT Electronics/BI 22AR10KLFTR
Numero parte
22AR10KLFTR
Produttore
TT Electronics/BI
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.22AR10KLFTR.pdf
Descrizione
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 22AR10KLFTR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 22AR10KLFTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22AR10KLFTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 22AR10KLFTR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI
Series 22 22 22 22 22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms
Power(Watts) 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C