Remington Industries 24UL1007TPCRED100
Numero parte
24UL1007TPCRED100
Produttore
Remington Industries
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.24UL1007TPCRED100.pdf
Descrizione
#24 UL1007 300V TOPCOAT RED 100'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 24UL1007TPCRED100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 24UL1007TPCRED100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 24UL1007TPCRED100?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG
ConductorStrand 7/32 7/32 7/32 7/32 7/32
ConductorMaterial - - - - -
Jacket(Insulation)Diameter 0.056 (1.42mm) 0.056 (1.42mm) 0.056 (1.42mm) 0.056 (1.42mm) 0.056 (1.42mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm)
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C