Microchip Technology 25LC640AXT-I/ST
Numero parte
25LC640AXT-I/ST
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Speicher
Imballaggio
8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.25LC640AXT-I/ST.pdf
Descrizione
IC EEPROM 64KBIT SPI 8TSSOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 25LC640AXT-I/ST on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 25LC640AXT-I/ST price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25LC640AXT-I/ST?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
Technology EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM EEPROM
MemorySize 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
WriteCycleTime-WordPage 5ms 5ms 5ms 5ms 5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V 2.5V ~ 5.5V