Remington Industries 26STRBLAMILW25
Numero parte
26STRBLAMILW25
Produttore
Remington Industries
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.26STRBLAMILW25.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 25'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 26STRBLAMILW25 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 26STRBLAMILW25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 26STRBLAMILW25?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series MIL-W-16878 MIL-W-16878 MIL-W-16878 MIL-W-16878 MIL-W-16878
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG
ConductorStrand 7/34 7/34 7/34 7/34 7/34
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.061 (1.55mm) 0.061 (1.55mm) 0.061 (1.55mm) 0.061 (1.55mm) 0.061 (1.55mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm)
Length 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C