CNC Tech 304-28-10-MC-0100F
Numero parte
304-28-10-MC-0100F
Produttore
CNC Tech
Categoria:
Flachbandkabel
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.304-28-10-MC-0100F.pdf
Descrizione
CBL RIBN 10COND 0.05 MULT 100'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 304-28-10-MC-0100F on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 304-28-10-MC-0100F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 304-28-10-MC-0100F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore CNC Tech CNC Tech CNC Tech CNC Tech CNC Tech
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CableType Flat Cable Flat Cable Flat Cable Flat Cable Flat Cable
NumberofConductors 10 10 10 10 10
Pitch 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
Length 100.0' (30.48m) 100.0' (30.48m) 100.0' (30.48m) 100.0' (30.48m) 100.0' (30.48m)
WireGauge 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG
ConductorStrand 7 Strands / 36 AWG 7 Strands / 36 AWG 7 Strands / 36 AWG 7 Strands / 36 AWG 7 Strands / 36 AWG
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
JacketColor Multiple Multiple Multiple Multiple Multiple
RibbonThickness 0.035 (0.89mm) 0.035 (0.89mm) 0.035 (0.89mm) 0.035 (0.89mm) 0.035 (0.89mm)
RibbonWidth 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm)
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C