3057J-1-202.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3057J-1-202.
| Immagine |
| Produttore | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 2 kOhms | 2 kOhms | 2 kOhms | 2 kOhms | 2 kOhms |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |