API Delevan Inc. 3094-153HS
Numero parte
3094-153HS
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
2-SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3094-153HS.pdf
Descrizione
FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD