CNC Tech 3132-20-1-2000-007-1-TD
Numero parte
3132-20-1-2000-007-1-TD
Produttore
CNC Tech
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3132-20-1-2000-007-1-TD.pdf
Descrizione
HOOK-UP SOLID 20AWG GRN 2000'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3132-20-1-2000-007-1-TD on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3132-20-1-2000-007-1-TD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3132-20-1-2000-007-1-TD?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore CNC Tech CNC Tech CNC Tech CNC Tech CNC Tech
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand Solid Solid Solid Solid Solid
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.067 (1.70mm) 0.067 (1.70mm) 0.067 (1.70mm) 0.067 (1.70mm) 0.067 (1.70mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm)
Length 2000.0' (609.6m) 2000.0' (609.6m) 2000.0' (609.6m) 2000.0' (609.6m) 2000.0' (609.6m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature -30°C ~ 150°C -30°C ~ 150°C -30°C ~ 150°C -30°C ~ 150°C -30°C ~ 150°C