3142W203P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3142W203P.
| Immagine |
| Series | 3142, Citec | 3142, Citec | 3142, Citec | 3142, Citec | 3142, Citec |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms |
| Power(Watts) | 0.15W | 0.15W | 0.15W | 0.15W | 0.15W |
| Tolerance | ±25% | ±25% | ±25% | ±25% | ±25% |
| TemperatureCoefficient | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C |