Bourns Inc. 3296Z-1-104
Numero parte
3296Z-1-104
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3296Z-1-104.pdf
Descrizione
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3296Z-1-104 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3296Z-1-104 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3296Z-1-104?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3296Z-1-104.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C