Bourns Inc. 3303X-3-104E
Numero parte
3303X-3-104E
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3303X-3-104E.pdf
Descrizione
TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3303X-3-104E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3303X-3-104E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3303X-3-104E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3303X-3-104E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Resistance 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms
Power(Watts) 0.15W 0.15W 0.15W 0.15W 0.15W
Tolerance ±25% ±25% ±25% ±25% ±25%
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C