Bourns Inc. 3313J-2-503E
Numero parte
3313J-2-503E
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3313J-2-503E.pdf
Descrizione
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3313J-2-503E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3313J-2-503E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3313J-2-503E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3313J-2-503E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms
Power(Watts) 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C