3314S-3-502E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3314S-3-502E.
| Immagine |
| Produttore | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |