3319P-1-502.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3319P-1-502.
| Immagine |
| Produttore | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms | 5 kOhms |
| Power(Watts) | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W |
| Tolerance | ±25% | ±25% | ±25% | ±25% | ±25% |
| TemperatureCoefficient | ±1000ppm/°C | ±1000ppm/°C | ±1000ppm/°C | ±1000ppm/°C | ±1000ppm/°C |