3352V-1-253.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3352V-1-253.
| Immagine |
| Produttore | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 25 kOhms | 25 kOhms | 25 kOhms | 25 kOhms | 25 kOhms |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| NumberofTurns | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Size/Dimension | Round - 0.350 Dia x 0.210 H (8.89mm x 5.33mm) | Round - 0.350 Dia x 0.210 H (8.89mm x 5.33mm) | Round - 0.350 Dia x 0.210 H (8.89mm x 5.33mm) | Round - 0.350 Dia x 0.210 H (8.89mm x 5.33mm) | Round - 0.350 Dia x 0.210 H (8.89mm x 5.33mm) |