Bourns Inc. 3386S-1-504
Numero parte
3386S-1-504
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3386S-1-504.pdf
Descrizione
POTENTIOMETER 3/8 500K SIDE ADJ
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3386S-1-504 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3386S-1-504 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3386S-1-504?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3386S-1-504.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C