TT Electronics/BI 37SR100KLF
Numero parte
37SR100KLF
Produttore
TT Electronics/BI
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.37SR100KLF.pdf
Descrizione
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 37SR100KLF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 37SR100KLF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 37SR100KLF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 37SR100KLF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 37SR100KLF pin diagram, 37SR100KLF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 37 37 37 37 37
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C