390KD10-TR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 390KD10-TR.
| Immagine |
| Produttore | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Series | 10D | 10D | 10D | 10D | 10D |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| MaximumDCVolts | 31 V | 31 V | 31 V | 31 V | 31 V |
| VaristorVoltage(Min) | 35 V | 35 V | 35 V | 35 V | 35 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 39 V | 39 V | 39 V | 39 V | 39 V |
| VaristorVoltage(Max) | 43 V | 43 V | 43 V | 43 V | 43 V |
| Current-Surge | 500 A | 500 A | 500 A | 500 A | 500 A |
| Energy | 4.6J | 4.6J | 4.6J | 4.6J | 4.6J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 2400 pF @ 1 kHz | 2400 pF @ 1 kHz | 2400 pF @ 1 kHz | 2400 pF @ 1 kHz | 2400 pF @ 1 kHz |