Vishay General Semiconductor - Diodes Division 3KASMC18AHE3/9AT
Numero parte
3KASMC18AHE3/9AT
Produttore
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3KASMC18AHE3/9AT.pdf
Descrizione
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3KASMC18AHE3/9AT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3KASMC18AHE3/9AT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3KASMC18AHE3/9AT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine TPSMA24AHE3_B/H 3KASMC26AHM3_A/H 3KASMC36AHM3_B/H 3KASMC33AHM3_B/H 3KASMC26AHM3_B/H
Numero parte TPSMA24AHE3_B/H 3KASMC26AHM3_A/H 3KASMC36AHM3_B/H 3KASMC33AHM3_B/H 3KASMC26AHM3_B/H
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Breakdown(Min) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 103A 103A 103A 103A 103A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)