Littelfuse Inc. 3KP220CA
Numero parte
3KP220CA
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
P600, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3KP220CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 220VWM 371.1VC P600
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3KP220CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3KP220CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3KP220CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3KP220CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 3KP220CA pin diagram, 3KP220CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Series 3KP 3KP 3KP 3KP 3KP
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 220V 220V 220V 220V 220V
Voltage-Breakdown(Min) 244V 244V 244V 244V 244V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 371.1V 371.1V 371.1V 371.1V 371.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.1A 8.1A 8.1A 8.1A 8.1A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)