Altech Corporation 3PLBR6L-012
Numero parte
3PLBR6L-012
Produttore
Altech Corporation
Categoria:
Anzeigetafeln, Kontrollleuchten
Imballaggio
Scheda tecnica
3PLBR6L-012.pdf
Descrizione
PILOT LIGHT 22MM INTEGRAL LED BL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3PLBR6L-012 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3PLBR6L-012 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3PLBR6L-012?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3PLBR6L-012.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensTransparency - - - - -
Ratings AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC
Voltage 12V 12V 12V 12V 12V
Current 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.87 (22.00mm) 0.87 (22.00mm) 0.87 (22.00mm) 0.87 (22.00mm) 0.87 (22.00mm)
LensSize 29.80mm Dia 29.80mm Dia 29.80mm Dia 29.80mm Dia 29.80mm Dia