E-T-A 413-K54-LN2-35A
Numero parte
413-K54-LN2-35A
Produttore
E-T-A
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.413-K54-LN2-35A.pdf
Descrizione
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC