CTS-Frequency Controls 445A22S20M00000
Numero parte
445A22S20M00000
Produttore
CTS-Frequency Controls
Categoria:
Quarze
Imballaggio
2-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.445A22S20M00000.pdf
Descrizione
CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 445A22S20M00000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 445A22S20M00000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 445A22S20M00000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 445 445 445 445 445
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
FrequencyTolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
LoadCapacitance Series Series Series Series Series
ESR(EquivalentSeriesResistance) 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)