CTS-Frequency Controls 445A2XS30M00000
Numero parte
445A2XS30M00000
Produttore
CTS-Frequency Controls
Categoria:
Quarze
Imballaggio
2-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.445A2XS30M00000.pdf
Descrizione
CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 445A2XS30M00000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 445A2XS30M00000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 445A2XS30M00000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 445 445 445 445 445
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 30 MHz 30 MHz 30 MHz 30 MHz 30 MHz
FrequencyStability ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
FrequencyTolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
LoadCapacitance Series Series Series Series Series
ESR(EquivalentSeriesResistance) 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)