TT Electronics/BI 44WR100KLFTB
Numero parte
44WR100KLFTB
Produttore
TT Electronics/BI
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.44WR100KLFTB.pdf
Descrizione
TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 44WR100KLFTB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 44WR100KLFTB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44WR100KLFTB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 44WR100KLFTB.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series 44 44 44 44 44
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms 100 kOhms
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C