Bourns Inc. 4609X-101-331LF
Numero parte
4609X-101-331LF
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
9-SIP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.4609X-101-331LF.pdf
Descrizione
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SIP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 4609X-101-331LF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 4609X-101-331LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4609X-101-331LF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case 9-SIP 9-SIP 9-SIP 9-SIP 9-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 4600X 4600X 4600X 4600X 4600X
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 330 330 330 330 330
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 9 9 9 9 9
PowerPerElement 200mW 200mW 200mW 200mW 200mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.898 L x 0.098 W (22.81mm x 2.49mm) 0.898 L x 0.098 W (22.81mm x 2.49mm) 0.898 L x 0.098 W (22.81mm x 2.49mm) 0.898 L x 0.098 W (22.81mm x 2.49mm) 0.898 L x 0.098 W (22.81mm x 2.49mm)