Silicon Labs 540CAA10M2300BCG
Numero parte
540CAA10M2300BCG
Produttore
Silicon Labs
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
540CAA10M2300BCG.pdf
Descrizione
XTAL OSCILLATOR SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 540CAA10M2300BCG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 540CAA10M2300BCG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 540CAA10M2300BCG?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series Ultra™ Si540 Ultra™ Si540 Ultra™ Si540 Ultra™ Si540 Ultra™ Si540
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 10.23 MHz 10.23 MHz 10.23 MHz 10.23 MHz 10.23 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 108mA 108mA 108mA 108mA 108mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)